Loading

Matbaa ve Baskı sektöründe 25 yıllık tecrübemiz ve uzman ekibimizle, sizlere hizmette bulunduğumuz bu alanda, her kesimden şirket ve insanların ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlayan ve Dünya’ya hitap etmeyi hedefleyen bir aileyiz. Bu konudaki tecrübemizi ve hizmetimizi tüm hatlarıyla dünyaya sunmaktan gurur ve onur duyuyoruz.

Mega Matbaa’yı kısaca anlatmak istersek ‘’Güvenin ve Uzmanlığın adresi’’ olarak açıklayabiliriz.

Biz şirket olarak kadromuzda bulundurduğumuz uzman ekibimizle siz müşterilerimize hizmet vermekten zevk duyuyor ve işimizi özveri, sevgi ve saygı ile yerine getirmeye özen gösteriyoruz. Bu doğrultuda farkımız işimize verdiğimiz önem ve gösterdiğimiz özveridir.

Matbaa Alanında işimizi severek yapıyor ve müşterilerimize işleri konusunda en uygun ve en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Ekip olarak sürekli araştırıyor ve kendimizi her alanda geliştirmeye çalışıyoruz.

Matbaa ve baskı sektöründe şirketimiz Mega Matbaa’nın gelişmiş iş ağları ile sürekli çeşitlilik sağlıyor ve değişime ayak uyduruyoruz.

Projelerde Ar-Ge çalışmaları yaptığımızda önceliğimiz her zaman müşterilerimiz ve onlara sunduğumuz hizmetin kalitesi oluyor. Türkiye’de edindiğimiz tecrübeleri dünya genelinde paylaşma ve geliştirme isteğimiz gün geçtikçe artıyor.

Mega Matbaa olarak edindiğimiz prensiplerimiz kalite, hız ve uygunluktur.

Kurumsal olarak kurulduğumuz günden itibaren bir gelişim ve değişim çabası içerisindeyiz. Bu yolda edindiğimiz tecrübeler global dünyada yaptığımız ve yapacağımız tüm işlerde bize yol gösterici bir tecrübe oldu ve olmaya devam ediyor.

Başarımızı idame ettirebilme konusunda odağımıza müşterimizin isteklerini koyuyor, onları dinliyor, doğru anlıyor tecrübelerimizle harmanlayıp hayallerinin üstünde bir mükemmellik ortaya koyuyoruz.

Mega Matbaa şirket ağımızla beraber attığımız istikrarlı adımlar bize kalıcı değerler getiriyor.

Etik iş ve ilişki anlayışımız bizi her zaman güvenilir kılıyor. Şirket olarak edindiğimiz bu ilke şirket ağlarımız, çalışanlarımız ve müşterilerimiz arasında sarsılmaz bir bütünlük oluşturuyor.

İletişim ve planlamada üst düzey organize olmuş ekibimiz her zaman sektördeki ve dünyadaki yenilik ve gelişimleri takip ediyor, bu bulgularını işlerine ve organizasyonlarına ustaca dahil ediyorlar. Bu ise şirkete kaçınılmaz başarıyı ve istikrarı sağlıyor.

Mega Matbaa olarak bir işi yaptığımızda ilk olarak kendimiz beğenmek istiyoruz. Bu konuda mükemmeliyetçiliğimizi ve müşteri memnuniyetimizi kalite, hız ve uygunluk çerçevesinde her zaman ön planda tutuyoruz. Dünyanın en büyük matbaasında en iyi hizmeti sizlere vermiş olmanın gururu ve onurunu yaşıyoruz.