Kurumsal

Wordpress Theme

İmzamız, 19 Yıllık Tecrübemizle Gelen Kalitemizdir

Matbaacılık, reklamcılık ve promosyon sektöründe 19 yıldır hizmet veren Mega Ofset, kendi sektöründe teknolojinin ve zamanın getirdiği tüm yeniliklere ayak uydurarak büyüdü. Önce müşteri memnuniyeti dedik ve bu anlayışı presip edindik kendimize.

Kaliteli malzeme, kaliteli iş, iyi hizmet ve memnun müşteri gibi bizi biz yapan değerler edindik ve bu değer ışığında büyümeye devam ediyoruz.

Hep öncü olduk ve ilklere imza attık.
Yalova’ya matbaacılıkta ilk bilgisayar teknolojisini, ilk tabaka ofset sistemini, ilk sürekli form baskı tekniğini, ilk dijital baskı tekniğini sunmanın gururunu yaşadık.

Her biri birbiriyle uyumlu makinelerden kurulu baskı atölyesine sahip olan firmamız, müşterilerine tam ve eksiksiz hizmet sunmaktadır.

Mega Ofset koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibi ile bir matbaadan beklenen; kalite, sürat, teknoloji, detay, baskı sonrası hizmetler, iyi malzeme, tam hizmet, tecrübe ve güvenilirlik gibi şartları en iyi şekilde yerine getirmektedir.

Bizimle çalışanlar yıllardır zamanında iş almanın, biz de sorunsuz hizmet vermenin mutluluğunu yaşadık. Bugünden sonra sizlere de yaşatmak isteriz, Sınırsız ve sorunsuz çözümler için doğru yerdesiniz..