Hizmetlerimiz

Professional WordPress

Matbaa

İyi matbaacılık, kaliteli seçilen malzemenin kaliteli ellerde şekillenmesiyle oluşur. Mega Ofset piyasada bulunan tüm kağıt çeşitleri ve son teknoloji baskı sistemleriyle sizlere geniş bir yelpaze de hizmet verir.

Professional WordPress

Kurumsal Kimlik

Logo, amblem, antetli kâğıt, kartvizit, zarf, dosya, tebrik kartları. şirket içi iletişim dökümanları, fatura, makbuz, personel takip formları, başarı belgesi, sertifika, kurumsal yayınlar, faaliyet ve finans raporları, broşür, katalog, reklam, bayrak, çıkartma, ajanda, bloknot, takvim gibi promosyon malzemeleri, ürünler, ürün ambalajları, bina, ofis, şantiye gibi içinde yer alınan çevre tabelaları, yönlendirme elemanları, sergiler, fuarlar, web sitesi, tanıtım CD’si gibi multimedya uygulamaları, araç üzeri grafikler … Tüm bunlar, bir kurumun “kurumsal imajı”nın birer parçasıdır.

Wordpress Professional Expert

Tabela

Şirketinizin veya ürünlerinizin tanıtımında, kalite vizyonunun yerleştirilmesi, sanatsal yaklaşımın sağlanması ve hedef kitleye doğru görsel mesajı iletmenin en önemi unsuru tabelanızdır. Mega, tabela imalatı yaparken rüzgar şartlarına, montaj şartlarına, güneş şartlarına uygun bir şekilde üretim yapmaktayız. Biz fırça tabelacılığından gelmekteyiz ve eski olmanın deneyimiyle sizlere 1.sınıf kalitede TABELA hizmeti vermekteyiz.